פייסבוק
|
ליעוץ חינם התקשרו עכשיו: 072-3315036

שערים חשמליים

חברת קשת מייצרת שערים אוטומטיים באופן מקצועי ותחת בקרת איכות (תקן איזו 9001-2015) של מכון התקנים הישראלי, בגודל ורמות מסיביות שונה לפי בחירתכם ומותאמים לתנאי השטח במקום. כל שער ניתן לשלוט/לפתוח במגוון אפשרויות, לפרוט ראה – מערכות שליטה ובקרה.

שערים חשמליים הם מוצר מסיבי אשר שולט על כניסת רכבים ונישלט ע”י בעלי המתחם. בבחירת שער חשוב לבחור בסוג שער מתאים לתנאי השטח ולצרכים שלכם.

השערים החשמליים שלנו

שער קונזולי קל SK-20

צרו קשר בטלפון 073-753-1331 או השאירו פרטים

  שערים קונזוליים כבדים SK-22

  שער הזזה כבד, שער קונזולי, המרחף מעל פני הקרקע ואינו מושפע מתזוזות בקרקע. השער נע על גבי 4 גלגלי פלדה מסיביים המותקנים על גשר מפלדה המקובע לקרקע.

  ממה מורכב שער קונזולי כבד?
  המסילות המותקנות בחלק הפנימישל מסגרת כנף השער. השער עשוי מפרופילי פלדה כבדים, נפוץ בעיקר בבסיסי צבא, כניסה לישובים בסביבה עם סיכון ביטחוני גבוהה, מפעלי תעשייה ביטחוניים ורגישים. זאת בשל מראהו המסיבי ותחושת ההרתעה והביטחון שהוא משדר.

  קשת מערכות מייצרת שערים קונזוליים כבדים בעלי גודל מפתח שונה ורמת מסיביות שונה לבחירתכם כולל חיזוקים נגד התפרצות!

  שער חשמלי קורה קונזולי SK-11

  שער חשמלי מסוג קורת פלדה בגובה כ-70 ס”מ המרחף מעל הקרקע בגובה של כ- 70 ס”מ, משמש כמחסום מסיבי. הטכנולוגיה זהה לשער קונזולי קל SK-20.

  שערי הזזה חשמלי על מסילה דגם SK-12

  שערים חשמליים הנעים על מסילה המותקנת בקרקע, שערי הזזה אלו מאופיינים באזור תפעול קטן (אורך הפתיחה שווה למפתח + 1.5 מ’). מיועדים מקומות עם אזור תפעול מוגבל ו/או מפתחים גדולים מאוד.

  שערים חשמליים חד או דו כנפיים – דגם: SK-5

  שערים אוטומטיים מסיביים הנפתחים בריחוף מעל לקרקע בתנועה סיבובית על ידי ציר (בדומה לדלת ביתית), כנפי השער מופעלים חשמלית ע”י בוכנות אלקטרו מכניות או הידראוליות.

  לאן מתאימים שערי כנפיים?
  שערי כנפיים לעומת שערים חשמליים אחרים – מתאימים לתנאי שטח שבו אין מקום לשער הזזה, כלומר אין מקום להזזת כנף השער בזמן הפתיחה. לדוגמה בכניסה לחניונים תת קרקעיים כאשר משני צדי השער יש קירות בטון.

  היכרות עם סוגי שערים חשמליים

  שערים חשמליים לבתים פרטיים יכולים להשביח את ערך הנכס, תוך כדי שהם מגבירים את תחושת הביטחון האישי של בני המשפחה. לשם השוואה, בבתי עסק משתמשים בסוגים שונים של שערים אוטומטיים מסוג זה על מנת לייצר הפרדה ברורה בין האזור ששייך לעסק לבין המרחב הציבורי וגם כדי לפקח ולנטר את תנועת הלקוחות. כמו כן, יש שערים מאובטחים שמתאימים עבור בסיסים צבאיים ואתרים רגישים של המדינה.

  הדבר החשוב ביותר הוא לתאם את ההתקנה ואת הדגם של השער עבור הצרכים של הלקוחות באופן אישי. התאמה אישית מן הסוג הזה באה לידי ביטוי בהתייחסות לסוג חומרי הגלם שבהם השתמשו על מנת לייצר את השער, באופן ההפעלה של השער מבחינת סוג המנוע שיש בו וכמובן למחיר של המוצר וההתקנה. כמו כן, כדאי להשוות בין סוגי שערים ויצרנים כדי לבדוק מה אורך תקופת האחריות המובטחת ללקוחות.

  טיפים לבחירת שער חשמלי

  השאלה המתבקשת היא כיצד לקוחות הקצה יכולים להשוות בין הסוגים השונים של שערים חשמליים / שערים אוטומטיים שיש בקטלוגים של החברות המובילות. בשביל לענות על זה, ניתן לקחת בחשבון כמה טיפים שרלוונטיים עבור כל סוגי השערים והלקוחות:

  • התאמת העיצוב לסגנון הקיים בחצר, בגינה או בחניה – שערים חשמליים משמשים כפתרון אבטחה משודרג והם יכולים גם לשפר את העיצוב של החצר, הגינה או החניה. בשביל שהשערים ישיגו את המטרה הזו, רצוי שהם יתאימו לסגנון העיצוב הקיים. ברוב המקרים, ההבדל הוא בין שערים חשמליים מעוצבים בסגנון מודרני וכפרי – אך יש גם סגנונות עיצוב שמשלבים כמה עולמות שונים.
  • הגדרת מסגרת התקציב עבור השער וההתקנה – הוספת שער חשמלי לחצר, לגינה או לכל סוג אחר של חניה פרטית מחייבת השקעה כספית. ההשקעה הכספית מתחלקת לעלות של השער עצמו ולמחיר של ההתקנה. מטבע הדברים, ככל שההתקנה תהיה מסובכת יותר כך צפוי גם המחיר של הפרויקט לעלות. מצד שני, אפשר לדעת מראש כמה עולה השער וכמה תעלה ההתקנה וכך להגדיל את הסיכוי לעמוד במסגרת התקציב שהוגדרה על ידי הלקוח.
  • קבלת המלצות – רצוי לקבל המלצות מחברים, קרובים ובני משפחה שכבר יש להם שער חשמלי והם מרוצים מהביצועים שלו. במידה ולא מכירים באופן אישי מישהו שיכול להמליץ על מוצר מן הסוג הזה, ניתן להרחיב את החיפוש בעזרת מידע שיש באתרי אינטרנט ורשתות חברתיות. לחילופין, ניתן גם ליצור קשר עם חברות שמתקינות את השער ולקבל מהן פרטים על לקוחות מרוצים.

  תוך כמה זמן מבצעים את ההתקנה של השערים החשמליים ומה כוללת האחריות?

  החדשות הטובות הן שניתן לסיים את ההתקנה של רוב סוגי השערים החשמליים במהירות ותוך יום עבודה אחד. בהמשך, אפשר להזמין את החברה שמספקת אחריות על מנת לתקן את השער וכדי לטפל במסילה או במנוע. אם יש תקלות חמורות יותר, ניתן כמובן להחליף את החלקים התקולים ולדאוג שהשער יחזור לפעילות תקינה בתוך זמן קצר.

  לסיכום, שערים חשמליים מגלמים בתוכם המון יתרונות: הם משפרים את איכות החיים של בעלי בתים פרטיים ובעלי עסקים, הם מגבירים את תחושת הביטחון האישי ואפשר גם להשתמש בהם על מנת לעצב את חלל החוץ. כמו כן, את השערים בוחרים בהתאמה אישית לצרכים של כל לקוח וניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי המפרט.

  קשת מערכות – שערים ובקרה

  לייעוץ והצעת מחיר
  close slider
  גלילה לראש העמוד